بکام: برای ماندن در ایتالیا پول نمی خواهم

 دیوید بکام هافبک تیم ملی فوتبال انگلیس آن چنان برای ماندن در لیگ سری آ باشگاههای ایتالیا و باشگاه میلان مشتاق است که برای تبدیل قرارداد قرضی اش به قرارداد دائمی، تمایل دارد از بخش اعظم دستمزدش صرف نظر کند.

به گزارش یوفا: این روزها بازار شایعه و رایزنی در مورد وضعیت بکام در رسانه های ایتالیایی داغ شده، در شرایطی که باشگاه لس آنجلس گالکسی خواهان بازگشت اوست، ولی بکام و میلان خواهان تمدید قرارداد هستند.

شرایط قرارداد بکام با میلان به گونه ای است که وضعیت کنونی را به سود این باشگاه تغییر خواهد داد و ابراز علاقه وی به ماندن در ایتالیا، کفه ترازو را به سوی میلان سنگین می کند.

بکام به روزنامه فوق گفت: در حال حاضر میلان برایم بسیار مهم تر از پول است، فوتبال و حرفه ام در درجه اول اهمیت قرار دارد، برایم مهم است که با قرارداد دائم در میلان بمانم و فرصت بازی در ترکیب اصلی را داشته باشم تا بتوانم تیم انگلیس را در جام جهانی 2010 همراهی کنم.

وی ادامه داد: هنوز با مسوولان گالکسی گفت و گو نکرده ام اما کسی به نمایندگی از سوی من درحال پیگیری است، من واقعا امیدوارم که توافقی حاصل شود.

بکام در تلاش برای جلب توجه "فابیو کاپلو" سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس، کمک زیادی به بهبود اوضاع تیم میلان کرده و به گفته خودش، هرگز تصور نمی کرد این دوران با چنین سرعتی سپری شود.

هافبک سابق رئال مادرید گفت: انتظار نداشتم بازی در میلان این قدر لذت بخش باشد. شرایط تمرین و فضای مسابقات بهترین چیزی است که در همه دوران فوتبالم تجربه کرده ام.

به اعتقاد او، کارلو آنجلوتی سرمربی مهمی است و با ورود به فضای رختکن، جدیت کار احساس می شود.

بکام در خاتمه گفت کمک زیادی برای هماهنگی با تیم از سوی مالدینی دریافت کرده و او را فردی متشخص و دوستی بسیار خوب می داند.

/ 0 نظر / 10 بازدید