سوءقصد به خاتمی در راهپیمایی 22 بهمن

باران (وابسته به دفتر خاتمی) و یاری نیوز (سایت ستاد دعوت از خاتمی) از سوء قصد به خاتمی در راهپیمایی22 بهمن خبر دادند.

به نوشته باران ، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد خاتمی که از بزرگراه یادگار امام(ره) راهپیمایی خود را در میان انبوه هواداران و خبرنگاران رسانه‌های داخلی و خارجی آغاز کرد؛در ادامه مسیر خود از میدان حبیب الهی به سمت میدان آزادی حرکت کرد.

در طی این مسیر لحظه به لحظه بر تعداد مشایعت کنندگان رئیس جمهور سابق کشورمان افزوده می‌شد و مردان و زنان و جوانان در طول مسیر شعارهایی همچون صل علی محمد امید ملت آمد، خاتمی خاتمی حمایتت می‌کنیم و خاتمی قهرمان امید ملت بمان را سر می‌دادند و بارها برای سلامتی خاتمی و یاران امام صلوات فرستادند.

ازدحام جمعیت به قدری بود که تیم حفاظت خاتمی که بر خلاف برخی شخصیتهای مدعی مردمی بسیار اندک است با مشکلات فروانی مواجه شدند.

به گزارش یاری نیوز، نکته قابل توجه حضور کمتر از ده نفر از اعضای گروه فشار در دقایقی از طی این مسیر بودند که تلاش می‌کردند با سر دادن شعارهایی چون مرگ بر منافق، مرگ بر خاتمی، دولت آمریکایی نمی خوایم نمی خوایم و.... حضور خاتمی را تحت شعاع دهند که هنگامی که برخی از مردم از آنها در مورد برخی مذاکرات محرمانه مسئولان دولت نهم با آمریکا، موضع گیری‌های حامیان احمدی‌نژاد علیه برخی مراجع، وعده‌های فراوانی که توسط این دولت به مردم داده شد و تنها در حد وعده ماند پرسیدند مجبور به سکوت شدند.

نکته قابل توجه این بود که تعداد انگشت شمار اعضای گروههای فشارحامی احمدی نژاد با خود چوب به همراه داشتند و چوب‌های خود را به بالا برده بودند و برخی از آنها قصد حمله به خاتمی را داشتند که حاضران مانع از این کار شدند.

فشار جمعیت به حدی بود که تیم حفاظت رئیس جمهور سابق کشورمان مجبور شد برای کاهش جمعیت خاتمی را به یکی از ساختمانها مسیر هدایت کنند، اما با گذشت بیش از یکساعت از حضور خاتمی در آن ساختمان هنوز هم جمعیت مشتاق متفرق نشده بودند.

/ 0 نظر / 8 بازدید