جباری: نه از قلعه‌نویی می‌ترسم و نه نگران پولم هستم

                             

مجتبی جباری در گفت و گو با خبرگزاری فارس درباره اینکه از او خواسته شده تا اطلاع ثانوی در تمرین استقلال شرکت نکند؛ اظهار داشت: از این مسائل نمی ترسم و نگران آینده فوتبالی خود نیستم. با توجه به شرایط حساس استقلال در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا ترجیح می دهم سکوت کنم. 

وی افزود: یکسری حقایق را باید مردم و هواداران بدانند اما اکنون وقت مطرح کردن آن نیست. از من خواسته شده در تمرین شرکت نکنم. منتظر هستم تا باشگاه استقلال دلایل این تصمیم را به صورت رسمی اعلام کند تا آن موقع حرف هایم را بزنم. حرف های زیادی برای گفتن دارم و معتقدم باید در مورد مسائل اتفاق افتاده در این تیم شفاف سازی شود. 

جباری که در جریان بازی استقلال مقابل الاتحاد به هنگام تعویض با آرش برهانی با ناراحتی زمین مسابقه را ترک کرد و سمت برهانی نرفت؛ عنوان کرد: جا دارد از همه مردم ایران و هواداران استقلال بابت رفتارم عذرخواهی کنم. قبول دارم رفتارم حرفه ای نبود. از آرش برهانی نیز عذرخواهی می کنم. حتی بعد از بازی نزدش رفتم و از او عذرخواهی کردم. 

این بازیکن تصریح کرد: در آن لحظه ناراحتی من ربطی به آرش نداشت. با برهانی رابطه دوستانه ای دارم. او می داند از چه جریاناتی ناراحت بودم. یکسری مسائل در تیم ما رخ داده و می دهد که من در واکنش به آن رفتارها هنگام تعویض آن رفتار را نشان دادم. 

جباری در پاسخ به این سئوال که این ناراحتی به خاطر مسائل مالی است؛ گفت: ناراحتی ام ربطی به مسائل مالی ندارد. البته هنوز 120 میلیون تومان از باشگاه طلب دارم و حتی در قراردادم قید شده بابت پرداخت نشدن مطالباتم می توانم در تمرین حاضر نشوم. با این وجود با مصدومیت های که داشتم به خاطر هواداران در تمرین حاضر شدم و حتی بازی هم کرده ام و هیچ گاه کم کاری نکردم. 

هافبک آبی پوشان با بیان اینکه حرف های زیادی برای گفتن دارد اما نمی خواهد بیش از این صحبت کند؛ تصریح کرد: مربیان باید دلایل اخراجم را بگویند. فکر نمی کنم یک واکنش به تعویض دلیل خوبی برای اخراج آن هم در آستانه بازی حساس با الجزیره باشد.

/ 0 نظر / 19 بازدید