مایکل جکسون مسلمان شد !

 فردا: مایکل جکسون پس از روی آوردن به اسلام نامش را به میکائیل تغییر داد. این خواننده در یک مهمانی در خانه دوستش و در لس‌آنجلس به دین اسلام روی آورد.

به گزارش دیلی تلگراف و به نقل از سان؛ وی گفت وقتی که مراسم را به جا می‌آورد روی زمین نشسته بودم و کلاه کوچکی روی سرم گذاشته بودم.

مهمانی تشرف به دین اسلام این خواننده معروف غربی در مکانی برپاشد که وی در 50 سالگی یکی ار آلبوم‌هایش را در آن ضبط کرده بود. آن خانه متعلق به یکی از دوستانش به نام "استیو پارکو" است که او نیز نوازنده کیبرد همان آلبوم بوده است.

ترانه‌سرای کانادایی "دیوید وارنس‌بای" که یک ترانه سرای حرفه‌ای است و برای وی شعر می‌سرود و "فیلیپ بوبال" تهیه کننده قبلاً هر دو مسلمان شده‌ اند.

طبق اظهارات یک منبع جکسون در این اواخر کمتر فعالیت‌ می‌کرد و افزود: این دو نفر، در مورد اعتقاداتشان با مایکل، صحبت کرده‌اند و گفتند که چه‌طور بعد از گرایش به دین مبین اسلام انسان بهتری شده‌اند و مایکل نیز نسبت به عقاید آنها علاقمند شده‌است.

در پایان این گزارش آمده است، سال گذشته برادر این خواننده "جرمن فرایدی" به او پیشنهاد داده بود که مسلمان شود، او در سال 1989 مسلمان شده بود. و گفت: وقتی من از مکه بازگشتم به او کتاب‌های زیادی دادم و او نیز سوالات بیشتری از دین من پرسید و من به او گفتم که این دین، دین "آرامش و زیبایی" است. او همه چیز را مطالعه می‌کرد و به من افتخار می‌کرد چون من چیزی را پیدا کرده‌بودم که آرامش و مقاومت درونی می‌داد.

وی گفته بود: من فکر می‌کنم، احتمال این‌که وی به اسلام روی بیاورد بسیار زیاد است. او می‌تواند کارهای زیادی را که من باید برای انجام آنها سعی کنم، انجام دهد. مایکل ، من و جهانی که متعلق به خداست، ما خیلی کارها می‌توانیم انجام دهیم.

/ 1 نظر / 8 بازدید
سحر

ميخواهم غزل را برای پرواز بهانه کنم و پرواز را برای رسيدن به تو و تو را بهانه ی عشق و عشق را دليل زندگی می خواهم بگريزم از اين همه دل تنگی و دل واپسی از اين همه دوری و جدايی برايم ترانه بخوان می خواهم با نوازش نوای پر مهر تو تمام غصه ها را به صليب بکشم با آخرين غزل به سوی تو پر خواهم زد در انتظارم باش که در انتظار ديدار توام سلام آپ کردم و منتظر حضور پرمهرت هستم مثل همیشه روز خوش مهربونم[گل]