پیام تبریک سایت یوفا به مناسبت عید نوروز به ایرانیان

یوفا: سال ‪۱۳۸۷‬با زنجیره‌ای از موفقیت‌ها در عرصه داخلی و بین‌المللی برای مردم ایران پایان یافت و سال ‪۱۳۸۸‬خورشیدی با مجموعه‌ای از امیدها و برنامه‌های جدید آغاز شد.

یوفا به عنوان رسانه ملی فوتبال اروپا که همیشه تلاش کرده ارتباط نزدیکی با مخاطبان خود برقرار کند، سال جدید را به پیشگاه امام زمان (عج)، حضرت علی (ع) و ملت ایران شادباش می‌گوید و تمامی مدیران این سامانه بر تلاشند تا سال جدید را با کوششی وصف ناپذیر برای تحقق به اهداف خود و مردم پارسی زبان باشند.

در سال گذشته بزرگترین رویداد تاریخ فوتبال اروپا یورو 2008 را سپری نمودیم، در این رویداد تمامی همکاران با تلاشی وصف ناپذیر این رویداد را به صورت لحظه به لحظه برای شما خوانندگان گرامی گزارش کردند که جزو به یاد ماندنی ترین دقایق بوده است.

در سال گذشته بهترین تجربه برای یوفا (فارسی) افتتاح بخش انجمنهای سایت بود که با کمک و همیاری دوستان و علاقه مندان از شروع بازیهای یورو 2008 این بخش نیز افتتاح شد، تمامی تلاش مدیران انجمنها بر اطلاع رسانی دقیق به تمامی بازیها و رویدادهای فوتبال اروپا می باشد.

در سال جدید طرحهای و ایده های جدیدی مطرح شده است که با یاری خداوند و تلاش همکاران تمامی بخش ها قابل دسترس برای شما عزیزان خواهد بود. باشد تا در این راه قدمی بس کوچک برداشته باشیم.

علاقه مندان و محققان می توانند طرح های خود در زمینه فوتبال را با ایمیل: info@uefa.ir به دفتر اصلی یوفا در نیون ارسال نمایند.

اتحادیه فوتبال اروپا - یوفا
پایگاه خبری فارسی زبان یوفا

/ 0 نظر / 25 بازدید